Gidiyorum, geleceğim…

Efendim, başımızda birtakım işlerin (tez / websayfası / makale(ler) / simülasyon / bölümişleri (dün sona eren asistanlık görevim, benim canım bölümümün, sağolsunlar, yaptıkları süper bir jestle eylül ayına kadar bir kez daha uzatıldı) / Hande’ninDFTdersi (Hande (lenütsÜ) için 3 defa yaşa! yaşa! yaşa! – “Birlik ve DFT’ye en çok ihtiyacımız olan şu zamanda” tam da denk getirdi) / postdoc) yoğunlaşmasından ötürü, bir ihtimal fark ettiğiniz üzere, pek düzenli yazamıyorum, aklım kalıyor sonra hem, bu yüzden bir süreliğine “dükkânı” kapıyorum (kapıyorum dediysem, yeni yazı göndermeyeceğim yani). Bir de rica, gelişmeler iyi giderse tabii ki haber eylerim buralardan ama özellikle 1 Haziran günü, lütfen, çok acil bir işiniz yoksa benim için dua ediniz / pozitif şeyler düşününüz / şarkılar söyleyiniz zira o gün önemli bir gün olacağa benziyor.

tot ziens, adieu te nou!

“Gidiyorum, geleceğim…” için 4 yorum

 1. DFT — DFT verecek/verebilecek adı Hande olan çok fazla insan yok heralde etrafta; lenütsÜ açıklamasına gerek var mıydı hakkaten? 😎

 2. Dua — Benim gibi dinsizden sana fayda yok ama Cigdem’in sana faydasi dokunabilir. Kisacasi 1 Haziran dua siparisiniz alinmistir.
  Bu arada bizim hatun hamile. Bakalim ne olacak bu isin sonu…
  Bundan sonra 2 Haziran’a kadar yazmiyorum, kolay gelsin.

 3. poffidi poff! — Bu tür işlerde standart onların senin yol paranı + otel vesaire tüm giderlerini karşılaması yönündedir, ne de olsa iş mülakatına çağırıyorlar. Ben de bu amcalardan bir “davet mektubu” isteyip, giderlerimi ne şekilde karşılamayı düşündüklerini sordum (perşembe günü). Cevap gelmedi. Dün bir daha sordum, hala cevap bekliyorum ve 8 gün kaldı. Olmadı en kötü ihtimal video-konferans yapmayı teklif edeceğim, ya da toplantıyı ertelettireceğim ya da hay bin kunduz!layacağım, seçenek mi kalmadı!

  Asıl önemlisi tebrikler! Çok mutlu oldum, bu ne güzel bir haberdir yahu! Ne mutlu size! Sizin Türkiye işi ne oldu, hani geliyordunuz?

  Eyoo! Olm, senden benden baba olduktan sonra, bu dünyadan hiç hayır gelmez demektir… 8)

 4. Başlıksız — Sayın Bayım, 1 Haziran’ı aşalı bir hafta oldu. Neden yeni birşeyler yazmıyorsunuz buralara?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir