Son birkaç gün..

Başlıklar:
Hamiyet ve Levent Hollanda’da, gezelim, Belçika’ya kaçak yolculuk – İsviçre – İngiltere üzerinden – İngiltere’yi sevmiyorum artık, üzgünüm – İsviçre, Luzern, Vitznau, idolüm Dr. Villars, süper bir gün, Hollanda’ya dönüş – internet sanırım bu pazartesi bağlanacak – bir sürü çikolata – başka? Ah, bir de tabii ki Mustafa’dan tekrar haber aldım, hayat güzel!

“Son birkaç gün..” için 5 yorum

  1. Belki — Belki de böylesi daha iyi: İngiltere’ye gerçekten gittiğinde beklentilerin artık düşük olduğu için hayal kırıklığına da uğramazsın. (Merhaba, ben Polyanna. 🙂 ) Niye artık sevmiyorsun bakalım?

  2. Re: Belki.. — Efendim, bu sorunuza uzun cevabımı ilerleyen günlerde yine bu sayfalarda bulacaksınızdır.. Ama beni kaybettiler, orası da öyle, kesin net, gerçekten gidiş filan istemem hem double decker’ın resmini de çektiğime göre gerçekten gitmiş sayılırım, değil mi? Bkz:  3. Re: Bir deİyakena Büdü.. 8)
    Yok, o Mustafa değil, Barış, bu Mehmet Batur Mustafa Efendi Hazretleri..

  4. rerererarara — Hayır efendim, sayılmazsınız. Kırmızı telefon kulübeleri ve Yeoman warder’ların da fotoğrafını çekseydin tamamdı ama sadece doubledecker’la olmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir