GLEBS forever.

glebsŞimdi normal bir insan olsam, “anlayanlar anladı” der, bu noktada (hatta bu noktaya gelmeden) bu girişi bitirirdim. Ama uzun yıllardır birlikte yaşıyor olageldiğimden olsa gerek, biliyorum ki, yaklaşık iki hafta sonra bu girişi görüp, “ben FRIENDS sevmem ki, niye bunu koymuşum buraya?” diye soracağım kendime. O yüzden senin için geliyor Sururi Efendi (Wherever you are, tonight, I’m wishing you the best of everything you lucky you (ha ha charade you are)):

–buraya teker teker 5 SMS’i de geçirmiştim ki, sonra utandım, bir de nazar değer diye korktum, ne mutlu bana–

Geçen bölümün özeti: Kendi halinde küçük bir düzyazar olan E.S.(++) bir grup sevilesi tikinin (~Friends izleyicisi) tacizine maruz kalır, pek de mutlu olur ayayay. O bunu fark ettiğinde vakit geçtir o yüzden oturur bu girişi döşenir. Utanmadan da ekler: en çok da G.’nin mesajına sevindim (o-la-la, vous le vous danser avec moi?)

Hakikaten iyi ki varsınız, birden siz gelseniz aklıma, bir gelincik açar ansızın, bir kuş gelir yüreğimin ta ucuna konar, bir gelincik, sinsi sinsi kanar (sonlara doğru Bedri Rahmi Voltranoğlu).

Böyle. asururi_kucuk

“GLEBS forever.” için 5 yorum

 1. hahahahaha — Biz de sms’lerimize yanıt alamadığımızda dedik ki, şimdi kesin blog yazar… hihihihi… bu kadar predictable olduğuna üzülür müsün, sevinir misin karar vermeye çalışmak bütün gece uykunu kaçıracak diye çok mutluyum.

  Bu bana, Captain Haddock’u sinir etmeye çalışan bir eski süvarisinin “Kaptan, sen onu bunu bırak da, sakalını yorganın altına mı koyacaksın, üstüne mi onu düşün” diyerek onu uykusuz bırakışını hatırlattı. Sanırım Flight 714 macerasındaydı, ama orada gemide değiller, niyeyse gemide olduklarını sanıyorum, o zaman Kara Altın da olabilir, bilemiyorum… iyi geceler…

  GBL’den selamlar, ES, S’nin otobüsünü yakalamaya gittiler…

 2. lom — ben yokken kapıyı kimseye açmayın, dolapta yemek var.
  SSS (sizi seven sururi) kikiki eskieskies! (vefa)

 3. Fotolar ters ama — çocuk da xxx. 8P) (“kral çıplak ama …” teması ile söylenecek)

 4. aaa! — Dee, senin yorumunu cevaplarken başlığını hakikaten görmemiştim, pişti olmuş ama bir farkla, ben çocuk ile(n) kendimi kast etmiş idim. Yahu, seneler evvel takıldığım bir film değişim sitesinde bir yuzır yakınmıştı “çok kapalı bir komüniteyiz, bir süre sonra hepimizde aynı filmler toplandı, kaldık öylece..” deyu, biz de öyle olduk ya. şuraya bak, sen kral çıplak, ben kral çıplak. kraldan daha çıplakçı (dedim ve hatırladım! Emir’e meyil yazacak idim!)

  Haydin bi!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir