Sizden güzel olmasın ama… (yeni diziler)

Geçen girişte yılın dizilerinden bahsederken yorumlarda galiba Outsourced’u söylemiştim ya, işte ona devam ediyorduk, böyle HIMYM’ın ilk sezonlarının heyecanı/havası var idi, hoşumuza gidiyordu, sonra canım bir tanem Emir(im), Raising Hope’u ve Community’yi önerdi, Raising Hope’da da My Name is Earl havası var, onu da (daha da severek izledik), işte oradaki anneye bayıldık, hayran olduk (kuş sesleri), zaten diziyi de My Name is Earl’ün amcası yapıyormuş, neyse, sadede gelelim:

Community. Budur. (ve evet, oradaki gerçekten de Chevy Chase)  [bu girişe başlamadan az evvel resim ararken efsanevi dizimiz Arrested Development’la bir akrabalığı olduğu yönünde duyumlar aldık].

Özetle, Community’yi severim ama Sui‘yi daha da çok severim (ben).

“Sizden güzel olmasın ama… (yeni diziler)” için 3 yorum

  1. Başlıksız — community mukemmel. dememis miydim? bu arada tavsiyenizle parks&rec izleyip bitirdim. ilk bolumu baydi (klasik pilot bolum bayikligi) ama iki uc bolum daha izleyince iyice havaya girdim. (they call it a swanson)

  2. Parks and Recreations — Ilk sezonu bir sekilde atlatmak gerekiyor. Gerci biz oyle cok zorlanmamistik, o zamanlar 30 rock daha bozmadigindan, agirlikli ortalamadan ikisi de sinifi geciyordu ama p&r amerika’da (ya nerede olacakti sururi efendi?) ilk sezonun “bayikligi” yuzunden neredeyse iptal ediliyormus, sonrasinda kanatlandi, orasi ayri ama biz onu hep sevdik, anliyor musun! (Swanson ya, o her bolumde giderek daha da muhtesemlesecek, eski esinin ciktigi bir bolum var mesela, sonra bir daha ciktigi bir bolum daha var… oyy oyy! Swanson rullaz! Yodigo!)

    # never to late. (nevern sayn neverng)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir