Star Wars Trailer Sweded & Whaling

Gondry’nin "Be Kind Rewind"ı, epey beğendiğim bir filmdi. Bugün bunu gördüm:

 

Internette ne kadar da güzel şeyler var, mesela whaling gibi!

Geçen hafta, ondan önceki hafta filan pek iyi değildi; 2015 pek iyi değildi, 2014 pek iyi değildi. Canım sıkkın olduğunda aldığım ilaçlardan birini vaktiyle şurada bildirmiştim; bu da ikincisi:

 

 
 
amma videolu oldu ama dans etmek güzel… -çok çok çok özel durumlar dışında- insan mutsuzken dans edemez ki zaten! (bununla alakalı olarak sevgili Amy Poehler’ın "Kimse iyi vakit geçirirken aptalca görünmez" ("No one looks stupid when having fun") lafını da alıntılayalım buraya, hatta resim koyalım)

 

hatta hatta hatta videolar yetmedi bir tane de video bağlantısı verelim oldu olacak: Amy Poehler’s laugh is the best laugh in the world. Adile Naşit’inki de bir tanedir.
 

“Star Wars Trailer Sweded & Whaling” için 3 yorum

  1. Walken on the ceiling — “Oha oha! Bunu da koymuşlar! Abooov şunu da unutmamışlar!” diye diye hayatımı gözümün önünden akıttı o dans videosu.
    Bi de arada Christopher Walken görsem tam olacaktı.

  2. They see me walken… — Ya, kraliçem, zaten dışarıda kalan danslardan biri o (ki o da klip olduğundandır bence), diğeri de Drew Barrymore’un Charlie’nin Melekleri’nde adamların ağzını burnunu kırdıktan sonra yaptığı, yapacağını söylediği şu dans (ki bunu da Cameron Diaz’ın dansını almışlar diye dışarıda bırakmışlardır). Aaa, bak bunları yazınca Bruce Willis’in Last Boy Scout’ının sonundaki sahne geldi şimdi aklıma…

    Klip süper olmuş, filmlerden de iki tanesini bilememiştim (proposal, the disaster movie, ha bir de Step Up olanını ben Habla con Ella zannetmiştim — meğerse teyze ilk yorum olarak bütün filmlerin listesini koymuş, aslında o kadar filmden bilemediğim 2 tane değil, 10 tane filan rahat vardır).

    Şarkı da süper(di) zaten. Bugünlerde bir bunu, bir de Deep Blue Something’in Breakfast at Tiffany’sini yoğun şekilde dinliyorum, öptüm kraliçem bye.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir